Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Bahçelievler Şehir İçi Nakliyat

Aytur Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetler ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Bu noktada Bahçelievler şehir içi nakliyat ve şehirler arası taşımacılık gibi hizmetlerimiz neticesinde mesafe fark etmeksizin nakil desteği sunuyoruz. Üstelik uzman ekibimiz çerçevesinde çalışarak potansiyel problemleri tespit etmeyi ihmal etmiyoruz. Sürecin başlangıcında sorunları ortadan kaldırıyor, çok daha problemsiz bir deneyim yaşamanızı mümkün hale getiriyoruz.

Şehir içi nakliyat süresince eşyalarınızı paketliyor ve ambalajlı hale getiriyoruz. Böylelikle dış etkilere karşı çok daha korunaklı bir süreç oluşturuyoruz. Eşyalarınızı çarpma ve sürtme gibi etkilere karşı koruyarak taşıyor, sorun yaşama olasılığını en aza indiriyoruz. Üstelik bu noktada sigortalı nakliyat hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak naklediyoruz. Birçok olumsuz durum karşısında devreye giren sigorta, yaşanan maddi kaybın telafi edilmesini mümkün kılıyor.

Uygun Araç Seçimi

Yenilikçi araç filomuz, taşınma esnasında eşyalarınızı sarsıntı gibi etkilere karşı koruyor. Güvenlik seviyesinin arttırılmasını mümkün kılan araçlarımız içerisinde eşyalarınıza en uygun olanı seçiyor ve ardından süreci başlatıyoruz. Uygun araç seçimi neticesinde eşyalarınızın yapısına ve sayısına en uygun olan aracımız ile taşınabilirsiniz.

Yolculuk esnasında ekibimizin özenle yerleştirdiği eşyalarınız, kısa sürede naklediliyor. Araç büyüklüğünün uygun olması, 1 gün gibi kısa bir sürede taşınmanızı destekliyor. Bunun yanı sıra kıyafet ve mobilya gibi parçaların dahi güvenlik altına alınmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede endişe etmenizi önleyerek süreci rahat bir şekilde yaşamanızı mümkün hale getiriyoruz.

Çoklu Hizmet Desteği

Hizmetlerimiz sadece Bahçelievler şehir içi nakliyat ile sınırlı kalmıyor. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık gibi konularda profesyonel hizmetler sunuyoruz. İhtiyaç halinde devreye aldığımız teknolojik imkanlar neticesinde sektördeki yeniliklerden faydalanmanızı da ihmal etmiyoruz.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat süreçlerinde asansörlü taşımacılık hizmetimizden hemen faydalanabilirsiniz. Gerekli görüldüğü takdirde uzman ekibimiz dış mekan noktasına portatif sistemi kurarak eşyalarınızı ilgili kata ulaştırıyor. Üstelik aynı anda birden fazla parçanın taşınmasını sağlayan sistem, hızlı oluşu ile ön plana çıkıyor. Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir