Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Başakşehir Şehirler Arası Nakliyat

Aytur Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetler dahilinde bulunan Başakşehir şehirler arası nakliyat ile mesafe ne olursa olsun taşınmanızı sağlıyoruz. Uyguladığımız güvenlik prosedürleri neticesinde süreci güvenli kılıyoruz. Üstelik bunun yanında hızlı ve pratik olmaya önem veriyor, zaman kaybı gibi bir durum ile karşılaşmanızı önlüyoruz.

Taşımacılıkta planlanan zaman diliminin dışına çıkmak, maddi ve manevi yönden zararlar oluşturabiliyor. Öncelikle bu durum, gündelik hayatınızı etkileyerek stres yaşamanıza yol açıyor. Sürecin uzamasıyla birlikte iş hayatından daha fazla uzak kalmanız ise tahmin edebileceğiniz üzere maddi kayba neden olabiliyor. Bahsi geçen olumsuzlukların yaşanmaması için hız ve güvenlik gibi noktaları göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Bu çerçevede oluşturduğumuz hizmet ağımız neticesinde kapsamlı bir şekilde çalışmayı başarıyoruz.

Uygun Araç Seçimi ile Taşının

Araç filomuz neticesinde eşyalarınıza uygun aracımızı belirleyerek taşınmanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızın sayısına ve yapısına uygun bir şekilde taşınmanız, eşyalarınızın kapsamlı bir biçimde güven altına alınmasına yardımcı oluyor. Özellikle nakil esnasında sarsıntı gibi etkilere karşı korunan eşyalarınızı güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Diğer hizmetlerimiz arasında bulunan sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Talebe göre şekillenen hizmetlerimiz neticesinde güvenliğin çok daha üst düzeyde olmasını sağlıyoruz. Özellikle değerli eşyaların taşınması gerektiği noktada sigorta desteğinin varlığı, süreç içerisinde stres yaşamanızı önlüyor. Olası bir durumda devreye giren sigorta, maddi kaybın telafi edilmesini kolaylaştırıyor.

Çoklu Hizmet Desteği

Hizmetlerimiz sadece Başakşehir şehirler arası nakliyat ile sınırlı kalmıyor. Aytur Nakliyat olarak bunun yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, paketleme, parça eşya taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık gibi konularda da destek sunuyoruz. Çok yönlü bir deneyim oluşturarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bunun içinse sıkı bir şekilde çalışmayı ihmal etmiyoruz.

Parça eşya taşımacılığı hizmetimizden faydalanarak tekli bir parçanın taşınmasını isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ofis taşımacılığı ile iş yerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşımamızı talep etmeniz mümkün. Ayrıca asansörlü taşımacılık ile çok katlıda binalardaki nakil problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir