Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Aytur Nakliyat firması olarak sunmakta olduğumuz depolama hizmetleri ile kapsamlı taşımacılık deneyimi oluşturuyoruz. Özellikle taşınmak istediğiniz ev ya da iş yerinde eşyaların bulunması, sahip olduğunuz eşyalarınızı bir süre depolamanızı gerektirebiliyor. Hali hazırda şu anki adresten bir an önce taşınmanız ve kontratınızın sona ermesi gibi durumlar, depolama hizmetlerinden yararlanmanızı neredeyse zorunlu kılıyor. Bu noktada devreye giriyor, eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Özel olarak dizayn edilen depolama alanımız neticesinde eşyalarınız için ideal saklama koşullarını oluşturuyoruz. Beyaz eşya, mobilya ve kırılabilir diğer eşya türleri için mükemmel bir alan olan depolama noktamız ile stres yaşamanızı dahi önlüyoruz. Gerekli güvenlik önlemlerini alarak çalışıyor, böylelikle süreçte sıkça yaşanan sorunları önceden ortadan kaldırıyoruz. Bunun sonucunda ise çok daha mükemmel bir deneyim sunuyoruz.

Uzman Ekip Desteği

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi tüm süreçlerde sunduğumuz uzman ekip desteğini depolama hizmetlerimizde de geçerli kılıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli olan ekibimiz, süreçte ne tür hizmetlerden faydalanmanız gerektiğini belirliyor ve ardından konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmenizi sağlıyor.

Profesyonel çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, aynı zamanda güvenlik konusunda da sıkı bir şekilde çalışıyor. Diğer servislerimizde olduğu gibi depolama hizmetleri dahilinde de aklınıza takılan tüm soru işaretlerini gideriyoruz. Ayrıca bunun yanında konu ile ilgili detaylı bilgi almanızı kolaylaştırıyoruz. Süreç esnasında aklınızda oluşan soruları anında ekibimize yöneltebilirsiniz.

Teknolojik Olanaklar

Aytur Nakliyat firması olarak teknolojik olanakları en iyi şekilde kullanıyoruz. Yeni nesil araç filomuz neticesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde aktarıyoruz. Ayrıca gerektiği noktada asansörlü taşımacılık sistemimizi devreye alıyor, çok katlı yapılarda eşya taşıma sorununu ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle çok daha hızlı ve güvenli bir süreç deneyimi sunuyoruz.

Depolama desteğinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı, şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve paketleme gibi pek çok olanak sizleri bekliyor. Geniş çaplı olacak şekilde oluşturduğumuz hizmetlerimiz çerçevesinde sıkı bir şekilde çalışıyor, nakliyat alanında %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Depolama hizmetleri ve diğer servislerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.