Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Esenler Sigortalı Taşımacılık

Uzman ekibimiz ışığında sağlamakta olduğumuz Esenler sigortalı taşımacılık hizmetimiz neticesinde ekstra güvenli bir süreç deneyimi sunuyoruz. Öncelikli olarak eşyalarınızı belirttiğiniz tarihte evinize ya da iş yerinize gelerek liste dahiline alıyoruz. Envanter listesini oluşturduktan sonra taşınacak olan parçaları belirliyor ve akabinde eşyaların sigorta kapsamına girmesini sağlıyoruz.

Evden eve nakliyat ve sigortalı taşımacılık gibi tüm süreçlerde güvenliğin sağlanması son derece önem teşkil ediyor. Olası bir hata, ne yazık ki maddi ve manevi kayıplar getirebilir. Örneğin maddi değeri olmasa dahi manevi anlamı oldukça değerli olan bir eşyanın zarar görmesi, size büyük bir kayıp olarak geri dönebilir. Aynı şekilde ofis taşımacılığında bilgisayar ve sarf malzemeleri gibi parçaların zarar görmesi, yüksek maddi zarar anlamına geliyor. Tüm bu olumsuzlukları önlemek adına Esenler sigortalı taşımacılık hizmetimizi devreye alıyoruz.

Uzman Ekip Desteği Söz Konusu

Taşınma sürecinde güvenliğin sağlanmasına doğrudan etki eden uzman ekibimiz, sahip olduğu deneyim neticesinde potansiyel problemleri tespit ederek ortadan kaldırıyor. Bunun sonucunda ise çok daha güvenli bir taşınma süreci oluşturmak mümkün hale geliyor.

Uzman ekip desteğinin önemi sadece güvenlik ile sınırlı kalmıyor. Bunun yanında eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması konularında da profesyonellik sunan ekibimiz, eşyalarınızı en iyi şekilde koruma altına alıyor. Böylelikle sürtme ya da çarpma gibi etkilere karşı eşyalarınızı koruyoruz. Maddi kayıp yaşanmamasına doğrudan katkı sağlayan bu durum, sigorta desteğinin de devreye girmesiyle ekstra güvenli bir süreç oluşturuyor.

Önceden Önlem Alın

Esenler sigortalı taşımacılık hizmetimiz neticesinde nakliyat süreci öncesinde önlem almanızı mümkün hale getiriyoruz. Bu sayede olası durumlara karşı devreye giren sigorta, yaşanan maddi kaybın telafi edilmesine yardımcı oluyor. Taşınma sürecinde sıklıkla karşılaşılan stresli bir deneyim yaşamamanız için sıkı bir şekilde çalışıyor, güvenlik prosedürlerini uygulamaya koyuyoruz. Bu sayede gönül rahatlığı ile yeni evinize / ofisinize geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Aytur Nakliyat olarak güvenliğin ve hızlı olmanın yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti oluşturmaya da son derece önem veriyoruz. Bu nedenle sıkı bir şekilde çalışıyor, hem süreç öncesinde hem süreç esnasında aklınıza takılan soru işaretlerini gideriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir