Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Aytur Evden Eve Nakliyat

Uzmanlık alanlarımız içerisinde yer alan evden eve nakliyat ile hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz. Aytur Nakliyat firması olarak önceliklerimiz arasında %100 müşteri memnuniyeti bulunuyor. Bu çerçevede hareket ediyor, en iyi deneyimi yaşamanız için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Üstelik uzman ekibimiz, her türlü konuda bilgilenmenizi sağlıyor. Alanında profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, potansiyel sorunları tespit ederek sürecin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor.

Tecrübeli ekibimiz, hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı kolaylaştırıyor. Süreç öncesinde ve taşınma esnasında aklınıza takılan tüm soru işaretlerini gideriyor, aynı zamanda detaylı bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Böylelikle uygulanacak işlemleri yakından bilmenizi sağladığımız gibi endişe etme gibi durumları ortadan kaldırıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Paketleme Olanağı

Paketleme ve ambalajlama hizmeti sunarak eşyalarınızı çok daha korunaklı hale getiriyoruz. Mobilya, beyaz eşya ve kırılabilir parça gibi tüm eşyalarınızı uygun malzemeleri kullanarak paketliyoruz. Havalı ambalaj kağıdı gibi malzemeler neticesinde eşyalarınızı dış etkilere karşı daha dayanıklı hale getiriyoruz. Uygun paketleme ve ambalajlama işlemlerinden sonra ise uygun araç seçimini devreye alıyoruz.

Taşınacak olan eşyaların sayısına uygun bir şekilde belirlediğimiz aracımız, kusursuz bir süreç yaşamanızı destekliyor. Araç içerisinde güvenli bir şekilde konumlandırdığımız eşyalarınızı ardından belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Yolculuk esnasında doğabilecek sarsıntı gibi etkilere karşı yeni nesil araç filomuz korunaklı bir yapıda olmayı başarıyor. Hali hazırda güvenli bir şekilde konumlandırdığımız eşyalarınızı birçok duruma karşı koruyoruz.

Teknolojik İmkanlardan Yararlanın

Evden eve nakliyat süreci içerisinde teknolojik olanaklar da sunuyoruz. Bu duruma örnek teşkil eden asansörlü taşımacılık hizmetimiz neticesinde çok katlı bir yapıda olmasına rağmen yük asansörüne sahip olmayan binalar açısında çözüm üretiyoruz. Uzman ekibimiz, uygun dış mekan noktasına asansör sistemi kurarak eşyaların güvenli ve hızlı olacak şekilde ilgili kata ulaştırılmasını sağlıyor.

Nakliyat sürecinde zamanı verimli bir şekilde kullanıyoruz. Olası bir zaman kaybı, beraberinde maddi ve manevi kayıplar getirebilir. Gündelik hayatınızdan uzak kalarak stres yaşayabileceğiniz gibi iş hayatınızdan geride kalarak maddi kayıp ile karşılaşabilirsiniz. Tüm bu olumsuzluklardan uzak durmak ve bir an önce yeni evinize taşınmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.