Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Hakkımızda

Aytur Nakliyat firması olarak önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sunmak. Bu çerçevede sıkı bir şekilde çalışıyor, aynı zamanda uzman ekip desteğini de her daim ön planda tutuyoruz. Alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız, aldığınız hizmetin çok daha kaliteli olmasına katkıda bulunuyor. Öncelikle güvenliğin sağlanmasını mümkün kılan ekibimiz, aynı zamanda sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasına doğrudan katkı sağlıyor.

En iyi nakliyat firmaları arasında gösterilen bir marka olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, paketleme, sigortalı taşımacılık, şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat gibi pek çok konuda profesyonel destek sunuyoruz. Üstelik taşınması gereken eşyalara en uygun olan hizmetimizi önererek kusursuz bir deneyim yaşamanızı kolaylaştırıyoruz.

Uygulamakta olduğumuz güvenlik prosedürleri neticesinde eşyalarınızı birçok duruma karşı koruyoruz. Özellikle çarpma ve sürtme gibi etkiler, en sık yaşanan taşımacılık sorunları arasında yer alıyor. Tüm bunları bilen ekibimiz, gerekli güvenlik önlemlerini alarak çalışıyor. Paketleme ve ambalajlama hizmetlerimiz neticesinde eşyalarınızı çevresel etkilere karşı büyük oranda korumayı başarıyoruz. Üstelik sigortalı taşımacılık hizmetimizden faydalanarak ekstra güvenlik önlemine de sahip olabilirsiniz.

Olası bir durumda devreye giren sigorta, maddi zararın karşılanmasını mümkün kılıyor. Nitekim firma olarak her daim göz önünde bulundurduğumuz güvenlik önlemlerini sigortalı taşımacılık ile bir adım öteye taşıyoruz. Kullanıcı dostu hizmetlerimiz neticesinde stres yaşamanızı önlüyoruz. Bunu sağlamak adına zamanı en iyi şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz.

Taşınma sürecinde olası bir zaman kaybı, beraberinde ne yazık ki maddi kayıp getirebiliyor. İş hayatından uzak kalmanız ya da daha farklı bir süreçten etkilenmeniz, size maddi kayıp olarak geri dönebilir. Bu nedenle bir an önce taşınmanız için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Sadece maddi değil manevi kayıplar da sürecin uzamasıyla birlikte ortaya çıkabiliyor. Kişisel olarak gündelik hayattan uzak kalmanız, doğrudan daha stresli bir dönem geçirmenize yol açabilir.

Oluşturduğumuz hizmetlerde teknolojinin gücünden de faydalanıyoruz. Özellikle asansörlü taşımacılık ve buna benzer hizmetlerimiz açısından portatif sistemimizi devreye alıyoruz. Sürecin güvenle devam ettirilmesini sağlıyor, aksamasını önlüyoruz. Ayrıca tüm bunların yanında her aşamada müşteri desteği sunuyoruz.