Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Kadıköy Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Aytur Nakliyat olarak İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Kadıköy genelinde de hizmet vermeyi ihmal etmiyoruz. Bu çerçevede oluşturduğumuz Kadıköy profesyonel nakliyat hizmetleri neticesinde güvenli ve pratik bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi temel hizmetlerimizin yanı sıra asansörlü nakliyat gibi belirli durumlarda ihtiyaç halini alan hizmetlerimiz de bulunuyor.

Her daim ön planda tuttuğumuz güvenliğin sağlanması için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bu noktada devreye aldığımız paketleme, ambalajlama ve sigorta desteği gibi hizmetler neticesinde taşınma sürecini ekstra güvenli bir hale getiriyoruz. Eşyalarınızı uygun malzemeler neticesinde paketlemeyi ihmal etmiyoruz. Havalı ambalaj kağıdı gibi malzemeler neticesinde mobilyalarınız ve kırılabilir eşyalarınız dahil neredeyse tüm parçaların paketlenmesini sağlıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetimizden Faydalanın

Güvenliğe doğrudan katkıda bulunan sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile aynı zamanda stres yaşamanızı da önlüyoruz. Eşyalarınız adına oluşturduğumuz envanter listesi sonrasında sigorta desteğine yönlendirme sunuyoruz. Sigorta kapsamına giren eşyalarınızı güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Gerektiği noktada devreye giren asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile birlikte çok katlı bir yapıda olmasına rağmen yük asansörüne sahip olmayan binalardaki taşınma sorununu çözüme kavuşturuyoruz. Dış mekan noktasına kurduğumuz portatif asansör neticesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde ilgili kata ulaştırıyoruz. Yenilikçi teknolojiler ile donatılan sistemimiz, aynı zamanda birden fazla parçanın tek seferde ilgili kata çıkarılmasına imkan tanıyor. Bu durumsa doğrudan hıza olumlu etki ediyor.

Parça Eşya Taşıma Desteği

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi süreçlerin yanı sıra oldukça sık tercih edilen hizmetlerimizden parça eşya taşımacılığı, bireysel olarak taşınması zor olan tekli parçaları kapsıyor. Tek bir eşyanın farklı bir adrese ulaştırılması noktasında devreye giren hizmetimiz, bireysel olarak taşımada yaşanan zorluğu hızlıca ortada kaldırıyor.

Bahsi geçen hizmetlerimizin yanı sıra daha pek çok konuda çözüm oluşturmayı ihmal etmiyoruz. Alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz çerçevesinde sıkı bir şekilde çalışıyor, güvenli çözümler üretiyoruz. Üstelik her daim ön planda tuttuğumuz %100 müşteri memnuniyeti neticesinde en iyi deneyimi elde etmenizi sağlıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir