Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Maltepe İş Yeri Taşımacılığı

Aytur Nakliyat olarak sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetler dahilinde yer alan Maltepe iş yeri taşımacılığı ile ofisinizi belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi iş yeri taşımacılığında da profesyonel ekip desteği çerçevesinde çalışıyor, %100 müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteriyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel olan çalışanlarımız, uygulanan güvenlik prosedürleri neticesinde sürecin güvenli bir şekilde tamamlanmasını mümkün hale getiriyor.

Yeni bir iş merkezine taşınırken eşyaların güvenli bir şekilde taşınması son derece önem teşkil ediyor. Mal ve hizmet üretimi açısından hayati önem taşıyan teçhizatların zarar görmesi, hem üretimi aksatabilir hem de maddi kayıp oluşturabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması için sıkı bir şekilde çalışıyor, güvenlik önlemleri almayı ihmal etmiyoruz.

Ofis Taşımacılığı ile Güvenli ve Hızlı Çözüm

Yeni iş yerinize taşınmasını istediğiniz eşyaları belirledikten sonra uzman ekibimiz adresinize geliyor ve söz konusu eşyaların paketlenmesini sağlıyor. Uygun paketleme ve ambalajlama desteği neticesinde eşyalarınızı dış etkilere karşı çok daha korunaklı bir hale getiriyoruz. Çevresel koşullara karşı dayanıklı bir seviyeye ulaşan eşyalarınızı uygun aracımıza taşıyoruz.

Nakliyat filomuz, yenilikçi araçlardan oluşuyor. Ayrıca gerekli hacim seçenekleri neticesinde eşyalarınıza en uygun olan aracımızı belirleyerek kısa sürede süreci tamamlıyoruz. Eşyalara uygun aracın var olması, sarsıntı gibi etkileri büyük ölçüde ortadan kaldırıyor. Ayrıca belli başlı durumlarda tek seferde taşınmak mümkün hale geliyor.

Çoklu Hizmet Desteği Sizi Bekliyor

Firma olarak sunduğumuz hizmetler sadece Maltepe iş yeri taşımacılığı ile sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, paketleme, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı ve şehir içi nakliyat gibi pek çok konuda da profesyonel hizmetler sunuyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimizde konu ile ilgili uzman ekibimiz çalışıyor.

Sigortalı nakliyat desteği neticesinde taşınma sürecinin sigorta kapsamında gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Olası durumlarda devreye giren sigorta, oluşan maddi kaybın telafi edilmesini mümkün hale getiriyor. Bu durumun önceden bilinmesi ise elbette stres yaşanmasını önlüyor. Bahsi geçen tüm hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlamak ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir