Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Ambalajlama

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi tüm süreçlerin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan nakliyat ambalajlama ile eşyalarınızı korunaklı hale getiriyoruz. Mobilya, beyaz eşya ve kırılabilir tüm parçalar, uygun ambalajlama malzemeleri neticesinde güvenli bir seviyeye ulaşabilir. Aytur Nakliyat firması olarak bu noktada titiz bir şekilde çalışmaya özen gösteriyor, kusursuz paketleme ve ambalajlama deneyimi sunuyoruz.

Dış etkilere karşı korunaklı bir hale getirdiğimiz eşyalarınızı uygun aracımız ile taşımayı da ihmal etmiyoruz. Eşya yapısına ve sayısına uygun bir şekilde belirlediğimiz aracımız, güvenliğin sağlanmasına katkıda bulunuyor. Böylelikle ambalajlı hale getirerek güvenliği geliştirmenin yanı sıra uygun araç seçimi ile farklı noktalarda da güvenlik prosedürü uyguluyoruz. Tüm bu işlemlerin sonucunda ise kusursuz bir deneyim sunuyoruz.

Uzman Ekip Desteği ile Nakliyat Ambalajlama

Alanında uzman ve deneyimli olan çalışanlarımız, hangi eşyaların nasıl ambalajlanması gerektiğini çok iyi biliyor. Edindiği tecrübe neticesinde hangi işlemlerin uygulanması gerektiğini bilen ekibimiz, bu çerçevede hareket ederek profesyonel bir şekilde ambalajlama imkanı sunuyor.

Eşya tipine göre uyguladığımız ambalajlama işlemleri esnasında uygun malzemeleri kullanmayı ihmal etmiyoruz. Havalı ambalaj kağıdı gibi malzemeler neticesinde eşyalarınızı çevresel etkilere karşı korunaklı bir hale getiriyoruz. Böylelikle çarpma ve sürtme gibi etkilere karşı yüksek koruma faktörü oluşturarak taşıma işlemine geçiyoruz. Eşyalarınızı uygun aracımıza taşıyarak sürecin fiilen başlamasını sağlıyoruz. Yenilikçi araç filomuz, eşyalarınızı sarsıntı gibi etkilere karşı koruyor.

Ekstra Güvenlik Önlemleri

Nakliyat ambalajlama işlemlerinin yanı sıra değerli eşyaların taşınması durumunda ekstra güvenlik önlemlerini de devreye alıyoruz. Ayrıca talep etmeniz halinde de devreye giren sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile stres yaşamanızı dahi önlüyoruz. Yaşanabilecek pek çok duruma karşı koruma imkanı sunan sigorta, olası bir sorunda devreye girerek maddi kaybın telafi edilmesini mümkün hale getiriyor. Bunu önceden bilmeniz ise çok daha rahat bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Uzman ekibimiz, ihtiyaç dahilinde devreye girerek hangi hizmetlerimizden faydalanmanız gerektiğini sizlere sunuyor. Bunun akabinde işlem prosedürlerini uygulamaya geçiyoruz. Nakliyat ambalajlama da dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.