Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi süreçlerden daha farklı ilerleyen parça eşya taşıma hizmeti, tekli bir eşyanın taşınmasını sağlıyor. Bu alanda uzman bir firma olarak sunduğumuz hizmetler dahilinde parça eşya taşımacılığına da yer vermeyi ihmal etmiyoruz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim gören öğrenciler tarafından ve ikinci bir eve sahip olan bireyler açısından sıklıkla tercih edilen hizmetimiz ile güvenli ve hızlı bir deneyim sunuyoruz.

Özellikle beyaz eşya gibi ağır parçaların bireysel olarak taşınması oldukça zordur. Hem alan açısından hem de ağırlık bakımından eşyanın güvenli bir şekilde aktarılması için geniş bir araca ihtiyaç duyuluyor. Bu noktada Aykurt Nakliyat olarak devreye giriyor, uygun araç filomuz ile kusursuz bir deneyim sunuyoruz. Eşyanızı güvenli bir şekilde aracımıza yüklüyor ardından belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Paketleme Desteği

Parça eşya taşıma sürecine geçmeden önce taşınacak olan parçanın güvenliğini sağlıyoruz. Bunun için uygun ambalajlama malzemelerini kullanarak eşyayı korunaklı bir hale getiriyoruz. Böylelikle çevresel etkilere karşı çok daha dayanıklı olan parça, güvenli bir şekilde taşınmaya uygun bir seviyeye geliyor. Ardından ise eşyanın aracımız içerisinde kusursuz bir biçimde konumlandırılmasını sağlıyoruz. Bunun sonucunda sarsıntı gibi durumlardan dolayı etkilenme olasılığı en aza iniyor.

Paketleme desteğinin yanı sıra ekstra güvenlik önlemi niteliği taşıyan sigorta kapsamını da geçerli kılıyoruz. Paketlenen eşyanızı sigorta kapsamına dahil ederek taşıyoruz. Böylelikle olası durumlarda devreye giren sigorta, maddi zararı telafi edilmesini kolaylaştırıyor. Üstelik sigorta desteğinin var olduğunu bilmeniz, çok daha rahat bir süreç geçirmenizi mümkün hale getiriyor.

Uzman Ekip Desteği

Alanında uzman çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti için sıkı bir şekilde çalışıyor. Süreç öncesinde ve esnasında aklınıza takılan tüm soru işaretlerini gideriyoruz. Böylelikle parça eşya taşıma içerisinde dahi tam olarak bilgiye erişmenizi sağlıyoruz.

Parça eşya taşımacılığının yanı sıra şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve depolama gibi olanaklar da hizmetlerimiz içerisinde yer alıyor. Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve taşınma sürecini hemen başlatmak adına iletişime geçebilirsiniz.