Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Pendik Şehirler Arası Nakliyat

Sunmakta olduğumuz hizmetler arasında yer alan Pendik şehirler arası nakliyat ile hızlı ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızı evinizden alıyor ve uygun aracımız çerçevesinde belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Alanında deneyimli çalışanlarımız, uygulanması gereken güvenlik prosedürlerine uyarak güvenliğin üst düzey bir şekilde sağlanmasını mümkün kılıyor.

Alanında deneyimli olan çalışanlarımız, şehirler arası ve evden eve nakliyat gibi tüm süreçlerde sıkça yaşanan sorunları yakından biliyor. Potansiyel problemleri tespit ederek çalışan ekibimiz, böylelikle olası sorunları önceden ortadan kaldırmayı başarıyor. Üstelik devreye giren güvenlik önlemleri neticesinde çok daha sorunsuz bir deneyim sizleri bekliyor.

Şehirler Arası Nakliyatta Teknolojik Çözümler

Pendik şehirler arası nakliyat hizmetimiz genelinde teknolojik olanakları devreye almayı ihmal etmiyoruz . İhtiyaç halinde devreye giren asansörlü taşımacılık ile yük asansörü bulunmayan ya da merdivenleri epey dar olan binalar adına çözüm oluşturuyoruz. Ekibimiz, dış mekan noktasına kurduğu portatif asansör ile birlikte eşyalarınızı ilgili kata ulaştırıyor. Üstelik aynı anda birden fazla parçanın taşınmasını sağlayarak sürecin hızlıca sona ermesini olası hale getiriyoruz.

Asansörlü taşımacılık desteğinin yanı sıra yeni nesil araç filomuz ile eşyalarınızı sarsıntılardan koruyarak taşıyoruz. Uygun araç seçimi neticesinde eşyalarınızın sayısına ve yapılarına uygun olan aracımızı belirliyor, akabinde süreci başlatıyoruz. Ekibimiz, belirlediğiniz zaman aralığında evinize gelerek eşyaların nakledilmesini sağlıyor.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği

Güvenliğin sağlanmasında son derece önemli olan paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyalarınızı daha dayanıklı hale getiriyoruz. Özellikle kırılabilir parçaların tümünü çevresel etkilere karşı korunaklı bir şekilde taşıyoruz. Böylelikle çarpma ve sürtme gibi etkileri dahi ortadan kaldırıyoruz. Güvenlik prosedürleri içerisinde de değerlendirilen hizmetlerimiz neticesinde stres yaşamanızı önlüyoruz. Paketlenen eşyalarınızı uygun aracımıza aktarıyor ve ardından ulaştırma sürecini başlatıyoruz.

Pendik şehirler arası nakliyat süresince farklı bir şehre yapılan yolculuk esnasında sigortalı nakliyat desteğinden de faydalanabilirsiniz. Hali hazırda paketlenerek güvenli hale gelen eşyalarınız, sigorta desteğinin de devreye girmesiyle ekstra bir biçimde korunuyor. Olası bir durumda maddi kaybın telafi edilmesini sağlayan sigorta, aynı zamanda taşınma sürecinin tümünde endişe etmenizi önlüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir