Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat

Hizmetlerimiz dahilinde yer verdiğimiz şehirler arası nakliyat desteği ile mesafe ne kadar uzak olursa olsun taşınmanızı sağlıyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi tüm süreçlerde devreye giren hizmetimiz ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma imkanı sunuyoruz. Bunu sağlamak için gerekli güvenlik önlemlerini ön planda tutuyor, aynı zamanda uzman ekibimiz neticesinde çalışıyoruz.

Alanında deneyimli olan çalışanlarımız, nelerin uygulanması gerektiğini yakından biliyor ve bunlara göre hareket ediyor. Potansiyel sorunları belirleyerek çalışan ekibimiz neticesinde çok daha sorunsuz bir süreç deneyimi sunuyoruz. Üstelik uyguladığımız güvenlik prosedürlerinin yanı sıra paketleme ve ambalajlama gibi işlemler neticesinde eşyalarınızı çok daha güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyatta Paketleme

Çarpma ve sürtme gibi etkilere karşı eşyalarınızın yüksek koruma olanağına erişmesini sağlayan paketleme ve ambalajlama işlemleri, yine uzman ekibimiz çerçevesinde uygulanıyor. Akyurt Nakliyat firması olarak sunduğumuz şehirler arası nakliyat hizmetimiz, uygun ambalaj malzemeleri neticesinde daha güvenli hale geliyor.

Paketleme ve ambalajlama gibi hizmetlerimizin yanı sıra sigortalı taşımacılık olanağına da yer veriyoruz. Eşyalarınızın sigorta kapsamında taşınmasını sağlayarak ekstra güvenlik önlemleri alıyoruz. Özellikle değerli parçalar için önem teşkil eden sigorta, oluşabilecek maddi kaybın telafi edilmesini kolaylaştırıyor. Hali hazırda sunduğumuz paketleme ve ambalajlama gibi işlemler neticesinde eşyalarınızı güven altına alıyor, sigorta desteği ile ekstra güvenlik önlemlerine başvuruyoruz.

İhtiyaca Yönelik Hizmet Desteği

Şehirler arası nakliyat süreci içerisinde belli başlı gereksinimler doğabiliyor. Akyurt Nakliyat firması olarak ihtiyaca yönelik hizmet desteği sunmayı ihmal etmiyoruz. Bu duruma örnek teşkil eden asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile yük asansörüne sahip olmayan çok katlı yapılarda sürecin devam etmesini sağlıyoruz. Dış mekan noktasına kurduğumuz sistem neticesinde eşyalarınızı aksama olmaksızın ilgili kata ulaştırıyoruz. Üstelik güvenli olan sistem, birden fazla parçanın aynı anda yukarı ulaştırılmasını sağlıyor.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte süreç öncesinde ve taşınma sırasında aklınızda oluşan soru işaretlerini hızlıca gidermeyi ihmal etmiyoruz. Şehirler arası nakliyat da dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve konu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.