Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşıma gibi tüm nakliyat süreçlerinde önem arz eden sigorta desteği, güvenlik önlemi niteliği taşıyor. Özellikle değerli eşyaların taşınması gerektiğinde devreye giren sigortalı nakliyat, herhangi bir şekilde maddi zarar oluşur ise durumun telafi edilmesini sağlıyor. Aytur Nakliyat firması olarak çoklu hizmetlerimiz dahilinde sigorta desteğine de yer veriyoruz. Böylelikle eşyalarınızı ekstra güvenli olacak şekilde taşıyoruz.

Değerli parçaların taşınması ihtiyacında çok daha önem teşkil eden sigorta, maddi kayıplara karşı önlem almanızı mümkün hale getiriyor. Hali hazırda uzman ekibimiz, gerekli güvenlik prosedürlerini uygulayarak sorunsuz bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Sigorta desteğinin devreye girmesi ise geniş çaplı güvenlik önlemi alınmasını mümkün kılıyor. Sigorta kapsamını bilerek taşınmanız takdirde stres yaşamanız da önlenmiş oluyor.

Paketleme ve Ambalajlama

Sigortalı nakliyat sürecinde uygulanan güvenlik tedbirlerini tüm hizmetlerimizde sunuyoruz. Uygun paketleme ve ambalajlama işlemleri neticesinde eşyalarınızı korunaklı hale getiriyoruz. Dış etkilere karşı daha dayanıklı bir seviyeye ulaşan eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmıyor. Üstelik korunaklı hale getirdiğimiz eşyalarınızı uygun aracımıza yüklüyoruz.

Nakliyatta uygun araç seçimi son derece önemlidir. Özellikle eşyaların uygun bir şekilde konumlandırılarak taşınması, araç seçimine bağlıdır. Yenilikçi araç filomuz, hali hazırda eşyalar açısından yolculuğun mükemmel geçmesini sağlıyor. Bununla birlikte sarsıntı gibi durumların olumsuz etkilerini en aza indirmeyi başaran araçlarımız, güvenli taşınma sürecine katkıda bulunuyor.

Uzman Ekip Desteği

Alanında tecrübeli olan çalışanlarımız, sigortalı nakliyat da dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Üstelik potansiyel problemleri tespit etmede de başarılı olan ekibimiz, sahip olduğu tecrübe neticesinde sıkça yaşanan sorunları baştan ortadan kaldırıyor. Sonuç olaraksa mükemmel bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Üstelik süreç esnasında aklınıza takılan soru işaretlerini ekibimize sorabilirsiniz. Detaylı bir şekilde bilgilenmenizi sağlayan ekibimiz, süreç hakkında merak ettiğiniz her konuda bilgi almanızı sağlıyor. Böylelikle süreci daha bilgili bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sunmakta olduğumuz sigortalı nakliyat da dahil olmak üzere evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, paketleme, parça eşya taşımacılığı ve şehirler arası nakliyat gibi tüm hizmetlerimizden faydalanmak adına hemen iletişime geçebilirsiniz.