Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Şile Parça Eşya Taşımacılığı

Sunmakta olduğumuz Şile parça eşya taşımacılığı ile güvenli, hızlı ve pratik bir çözüm oluşturuyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi süreçlere nazaran daha farklı olan parça eşya taşımacılığı, isminden de anlaşılacağı üzere tek bir eşyanın nakledilmesine dayanan bir hizmettir. Özellikle yazlık gibi ikinci bir eve sahip kullanıcılar tarafından sıklıkla başvurulan hizmet, aynı şekilde şehir dışında öğrenim gören öğrenciler tarafından da kullanılıyor.

Belirttiğiniz tarihte evinize gelen ekibimiz, taşınacak olan eşyanın kapsamlı bir şekilde paketlenmesini sağlıyor. Havalı ambalaj kağıdı gibi malzemeler neticesinde eşyanızı güvenli bir hale getiriyoruz. Bu sayede çarpma ve sürtme gibi tehlikelere karşı korunan parça, gözünüz arkada kalmaksızın taşınmış oluyor.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

Alanında tecrübe sahibi olan ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayan uzman ekibimiz, her aşamada en iyi desteği sunuyor. Süreçte yaşanabilecek olan sorunları tespit eden ve ortadan kaldıran ekibimiz, böylelikle çok daha sorunsuz bir parça eşya taşımacılığı deneyimi oluşturuyor. Aynı zamanda paketleme ve ambalajlama aşamasında da eşyanızı en iyi şekilde korunaklı hale getiriyoruz.

Aytur Nakliyat olarak hizmetlerimiz dahilinde yer verdiğimiz sigortalı taşımacılık neticesinde ekstra güvenlik önlemi alınmasını mümkün hale getiriyoruz. Taşınacak olan eşyanın sigorta kapsamına alınarak nakledilmesine dayanan hizmetimiz, bu sayede stres yapmanızı önlüyor. Olası bir durumda devreye giren sigorta, maddi kaybın telafi edilmesini kolaylaştırıyor.

Diğer Hizmetlerimizden Anında Yararlanma İmkanı

Şile parça eşya taşımacılığı ve sigortalı nakliyat haricinde daha pek çok farklı hizmetimiz de bulunuyor. Evden eve nakliyat ile yeni bir eve taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Benzer durum iş yerinizi değiştirme kararı aldığınızda ofis taşımacılığı hizmetimiz ile geçerli hale geliyor. Ofis malzemelerinizi güvenli bir şekilde aktarıyoruz. Bunların haricinde şehirler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık ve şehir içi nakliye gibi hizmetlerimiz de sizleri bekliyor.

Aytur Nakliyat olarak her daim %100 müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bu başarıyı elde etmek için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Şile parça eşya taşımacılığı da dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir