Aytur Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Şişli Parça Eşya Taşımacılığı

Tüm eşyaların taşınmasından çok, tek bir eşyanın taşınması durumunda devreye aldığımız Şişli parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile çok yönlü faydalar sunuyoruz. Özellikle beyaz eşya ve buna benzer parçaları bireysel olarak taşımak, beraberinde oldukça zorlu bir süreci getiriyor. Eşyanın güvenliğini sağlamak, süreç esnasında insan gücü kullanmak gibi durumlar, ne yazık ki yavaş ve güvenli olmayan bir yol oluşturuyor.

Sunduğumuz parça eşya taşımacılığı ile uzman ekibimiz devreye giriyor ve taşınmasını istediğiniz eşyanın ilgili adrese aktarılmasını sağlıyor. Özellikle yazlık gibi ikinci bir eve sahip kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetimiz, benzer şekilde şehir dışında öğrenim gören öğrenciler tarafından da kullanılabiliyor. Profesyonel taşımacılık ihtiyaçları açısından da yine hizmetimize başvurabilirsiniz.

Ekstra Güvenli Taşımacılık Desteği

Aytur Nakliyat olarak hizmetlerimiz dahilinde sigortalı taşımacılık desteğine de yer veriyoruz. Eşyalarınızı sigorta kapsamında olacak şekilde naklediyor, stres yaşamanızı önlüyoruz. Olası bir durumda devreye giren sigorta, maddi kaybın telafi edilmesinde önemli bir konuma erişiyor. Üstelik sigorta desteğinin varlığını bilmeniz, süreci çok daha rahat bir şekilde geçirmenizi kolaylaştırıyor.

Şişli parça eşya taşımacılığı hizmetimiz içerisinde uygun araç seçimine de önem veriyoruz. Taşınacak olan eşyanın uygun araç neticesinde nakledilmesini sağlıyoruz. Yeni nesil araç filomuz, hali hazırda sarsıntı gibi etkileri mümkün olduğunca azaltıyor. Güvenli bir şekilde konumlandırma işlemini gerçekleştiriyor ardından eşyanızı hızlıca belirttiğiniz adrese aktarıyoruz.

Diğer Hizmetlerimizden Hızlıca Yararlanın

Aytur Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe çoklu hizmet desteği sunuyoruz. Şişli parça eşya taşımacılığı hizmetinin yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, paketleme, ambalajlama, asansörlü taşımacılık ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Üstelik her daim %100 müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteriyor, bunun için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.

Ofis taşımacılığı ile güvenli ve hızlı olacak şekilde iş yerinizi taşıyoruz. Evden eve nakliyatta ise belirlediğiniz tarih aralığında evinize geliyor, eşyalarınızı paketliyor ve uygun aracımız çerçevesinde taşınmanızı sağlıyoruz. Şehirler arası nakliyat ile mesafe fark etmeksizin nakliyat desteği sunuyoruz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir